dlaczego warto się zarejestrować?
skontaktuj się z nami...
login:
hasło:
zapomniałeś/aś hasło?
załóż nowe konto
dodaj ogłoszenie
Misja!!!!
Portal szczeniaki.eu jest dedykowany w głównej mierze hodowcom psów rasowych zarejestrowanych w Związku Kynologicznym w Polsce dla ras uznawanych przez FCI oraz osobom poszukującym wymarzonego przez siebie szczeniaka.
Znając doskonale problemy oraz potrzeby hodowców stworzyliśmy najbardziej funkcjonalny, prosty w obsłudze i przejrzysty portal ogłoszeniowy dla hodowców.
Naszym celem jest promowanie hodowowli, reproduktorów, suk hodowlanych oraz szczeniąt dla innych użytkowników internetowych.
Dzięki funkcjonalności naszego portalu, każdu użytkownik szukający dla siebie psa w sposób łatwy i przejrzysty znajdzie na szczeniaki.eu potrzebne informacje. Co więcej będzie mógł skontaktować się z hodowcą czy tez wysłać do niego wiadomość e-mail.
Chcemy w jednym miejscu połączyć ambicje hodowlane naszych użytkowników z potencjalnymi klientami, którzy chcą kupić szczeniaka z dobrej hodowli.
Portal szczeniaki.eu dołoży wszelkich starań celem dotarcia do jak najszerszego grona użytkowników internetu interesujących się kynologią.
Naszą ambicją jest być największym portalem ogłoszeniowo-reklamowym szczeniąt, psów oraz hodowli w Polsce.
......................................................................................................................................................................................................
| Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Misja | Pomoc |