dlaczego warto się zarejestrować?
skontaktuj się z nami...
login:
hasło:
zapomniałeś/aś hasło?
załóż nowe konto
dodaj ogłoszenie
Najczęściej zadawane pytania
1) Co jest konieczne do poprawnego działania strony ?

2) Dlaczego nie mogę dodać więcej niż dwa psy ?

3) Wpisałam/em błędne dane jak mogę je zmienić.

4) Dodałam/em psa reproduktora, teraz chcę dodać hodowlę, jak mogę to zrobić.

5) Jak mogę dodać nową rasę do hodowli.

6) Jak mogę edytować (zmieniać treść) ogłoszenia?

7) Jak mogę edytować (zmieniać treść) danych psa reproduktora.

8) Jak mogę edytować (zmieniać treść) danych suki hodowlanej.

9) Jak usunąć ogłoszenie?

10) Jak usunąć moje konto?

11) Nie mogę dodać zdjęć do ogłoszenia?

12) Czy mogę zamieścić kilka ogłoszeń?

13) Dodałem do hodowli kilka ras jednak nie znajduje hodowli pod wszystkimi podanymi rasami.

14) Zapomniałem hasła!

15) Dlaczego moje ogłoszenie zostało usunięte?

16) Zniknęło moje ogłoszenie - dlaczego ?

1) Aby strona działała poprawnie konieczna jest włączona obsługa javascript, technologii adobe flash oraz umożliwienie zapisywania stronie cisteczek na komputerze

2) Portal szczeniaki.eu na chwilę obecną ma możliwośc dodania przez jedną hodowlę dwóch psów (np. reproduktor, suka hodowlana) z danej rasy. W przypadku zmiany ograniczenia powiadomimy Państwa o tym e-mailem.

3) Należy zalogować się na stronie w górnej prawej części strony. Po zalogowaniu w poprzednim miejscu pojawią się odnośniki do ogłoszeń i ustawień konta. W zależności w której sekcji popełniło się błąd należy wybrać odpowiednią opcję w celu poprawienia błędu.

4)Z menu po lewej stronie należy kliknąć dodaj hodowlę.

5) Po zalogowaniu należy skorzystać z ustawień konta, następnie wybrać dane hodowli a następnie edycję danych. W tym miejscu możemy dodać dodatkowe rasy do hodowli.

6) Po zalogowaniu należy wybrać pozycję moje ogłoszenia a następnie edytuj ogłoszenie pod odpowiednim ogłoszeniem z listy posiadanych ogłoszeń.

7) Po zalogowaniu należy wybrać ustawienia konta a następnie dane psa/suki i edytuj dane psa pod odpowiednią pozycją z listy posiadanych psów.

8) Po zalogowaniu należy wybrać ustawienia konta a następnie dane psa/suki i edytuj dane psa pod odpowiednią pozycją z listy posiadanych suk.

9) Po zalogowaniu należy wybrać moje ogłoszenia a następnie usuń ogłoszenie pod ogłoszeniem które chcemy usunąć i postępować wedle poleceń wyświetlanych na ekranie.

10) Po zalogowaniu należy wybrać ustawienia konta a następnie usuń i postępować wedle poleceń na ekranie.

11) Można dodać maksymalnie 6 zdjęć do ogłoszenia, nie należy dodawać kolejnego zdjęcia dopóki poprzednie nie zostanie załadowane na serwer i wyświetlone na liście. Takie postępowanie może spowodować, że poprzednie zdjęcie nie zostanie przesłane do końca i umieszczone w serwisie. Dodatkowo by móc dodawać zdjęcia konieczna jest włączona obsługa Java Script w Państwa przeglądarce.

12) Na portalu SZCZENIAKI.EU nie ma limitu posiadanych ogłoszeń.

13) Aby hodowla była znajdowana pod każdą rasą konieczne jest dodanie przynajmniej po jednej suce hodowlanej lub reproduktorze do każdej z hodowanych ras.

14) Prosimy skorzystać z opcji zapomniałeś/aś hasła ? pod guzikiem logowania i postępować wedle poleceń wyświetlanych na stronie.

15) Najprawdopodobniej twoje ogłoszenie było niezgodne z regulaminem.

16) Ogłoszenia starsze niż rok są automatycznie usuwane z portalu SZCZENIAKI.EU.

---Powrót na górę---
......................................................................................................................................................................................................
| Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Misja | Pomoc |