dlaczego warto się zarejestrować?
skontaktuj się z nami...
login:
hasło:
zapomniałeś/aś hasło?
załóż nowe konto
dodaj ogłoszenie
dodaj ogłoszenie do ulubionych
Rhodesian ridgeback szczenięta
Cena:4000 zł
Ogłoszenie z dnia:28 maja 2018
Rasa:Rhodesian Ridgeback
Rodowód:z rodowodem
Opis:
Zapraszamy do rezerwacji naszych szczeniąt. Mamy ich 11, w tym 6 suk i 5 psów. 1 pies jest niewystawowy oraz 3 suczki niewystawowe.
Reszta szczeniąt jest zgodna ze wzorcem FCI.
Szczenięta urodziły się 22/23 maja 2018 r. Są bardzo żywotne, silne, i już najlepiej chciały by biegać. Do odbioru będą po 20 lipca, a do odwiedzin zapraszamy po 3 lipca kiedy przejdą swoje pierwsze szczepienie. Póki co zapraszamy na stronę internetową www.hati-singa.pl lub Facebooka gdzie będziemy na bieżąco wstawiać zdjęcia maluchom. Szczenięta są wychowywane w domowych warunkach, z możliwością wybiegu na ogród. Socjalizujemy je w różny sposób, przez kontakt z naszymi innymi dorosłymi psami (rhodesianka ciocia Hana, jamnik szorstkowłosy standardowy wujek Hades, niemiecki terier myśliwski wujek Grom oraz rhodesianka babcia Kiara). Zapewniamy maluchom dostęp do baseniku z woda, przeszkód, piasku, kamieni itd. Staramy się aby maluchy miały styczność z każdą powierzchnią, z człowiekiem dorosłym i dziećmi, czy z innymi zwierzętami.
Każdy maluch otrzyma od nas wyprawkę składającą się z karmy, obróżki, miseczki, reklam, książeczki zdrowia oraz niespodzianki (przy wcześniejszej rezerwacji).

Szczenięta są po utytułowanych rodzicach, którzy są Interchampionami i wielokrotnymi championami wielu krajów.
Posiadają wiele pucharów, rozet i medali. Wspaniały eksterier, piękne głowy, bardzo ważne w tej rasie ciemne oko i prawidłowe ustawienie uszu.
ARIA Hati Singa jako matka szczeniąt wiele razy stawała na podium w coursingach. Silna, wysportowana suka o silnym charakterze.
African Drago of Sangoma spokojny pies, zrównoważony i oddany swojej Pani na zawsze.
Oboje rodzice mają malutkie kropeczki białego znaczenia na klatce piersiowej, prawidłowy zgryz nożycowy.
Więcej szczegółów uzyskają Państwo dzwoniąc lub pisząc maila.
Zapraszamy do kontaktu, proszę dzwonić i pytać śmiało o wszystko co by chcieli Państwo wiedzieć. Udzielimy wszelkich informacji z miłą chęcią.
Hodowla Hati Singa
Właściciel: Agata Świergalska
Telefon: 506145252
e-mail: napisz wiadomość
WWW: otwórz stronę
GG: 23843501
Skype: brak
Miejscowość: 41-908 Bytom (woj. Śląskie)