dlaczego warto się zarejestrować?
skontaktuj się z nami...
login:
hasło:
zapomniałeś/aś hasło?
załóż nowe konto
dodaj ogłoszenie
dodaj ogłoszenie do ulubionych
Coton de tulear - piękne szczenięta
Cena:2500 zł
Ogłoszenie z dnia:14 lipca 2018
Rasa:Coton De Tulear
Rodowód:z rodowodem
Opis:
Mamy obecnie szczenięta Coton de Tulear- psy tej wyjątkowej rasy są polecane szczególnie dla osób z alergią. Mają włosy, nie linieją , są cierpliwe i bardzo inteligentne. To psy dla całej rodziny, dzieci i osób starszych.
Rodzice szczeniąt to wspaniali przedstawiciele rasy, posiadający Championaty wielu krajów oraz badania genetyczne w kierunku chorób genetycznych - (testy te wykluczają m.in. występowanie chorób oczu, nerek i układu nerwowego) .
Szczenięta z naszej hodowli wyjeżdżają kilkakrotnie odrobaczone, zaszczepione, z książeczką zdrowia, po przeglądzie ZKwP i z pełną dokumentacją ze Związku Kynologicznego oraz z umową kupna/sprzedaży. Każdy maluch otrzyma wyprawkę. Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce oddział I w Warszawie oraz FCI (The Fédération Cynologique Internationale) .
Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową www.cobegarden.eu oraz do kontaktu tel. 505 -097 161 lub e-mail . Możemy dowieść szczenię do nowych właścicieli!
Hodowla Cobegarden
Właściciel: Leszek Brzeziński
Telefon: 502-262-224
e-mail: napisz wiadomość
WWW: otwórz stronę
GG: brak
Skype: brak
Miejscowość: Ciechanów (woj. Mazowieckie)