dlaczego warto się zarejestrować?
skontaktuj się z nami...
login:
hasło:
zapomniałeś/aś hasło?
załóż nowe konto
dodaj ogłoszenie
dodaj ogłoszenie do ulubionych
Coton de tulear - piękne szczenię.
Cena:2500 zł
Ogłoszenie z dnia:23 grudnia 2019
Rasa:Coton De Tulear
Rodowód:z rodowodem
Opis:
Nasza hodowla Cobegarden (FCI) ma obecnie szczenięta rasy Coton de Tulear. Te wspaniałe psiaki mają włosy, nie linieją i są polecane szczególnie dla osób z alergią . Mają cudowne charaktery, są cierpliwe , zabawne i bardzo inteligentne. To psy dla całej rodziny, dzieci i osób starszych. Doskonale sprawdzają się jako towarzysz w domu jak i podczas spacerów. Duża inteligencja pozwala im na doskonałe dopasowanie się do trybu życia właściciela. Bardzo łatwo poddają się szkoleniu.
Psy z naszej hodowli odnoszą liczne sukcesy wystawowe oraz są czynnymi uczestnikami zajęć terapeutycznych i doskonałymi towarzyszami. Bardzo starannie dobieramy rodziców, by ich potomstwo posiadało jak najlepsze cechy charakterystyczne dla rasy. Szczenięta z naszej hodowli wyjeżdżają kilkakrotnie odrobaczone, zaszczepione, z książeczką zdrowia, po przeglądzie hodowlanym i posiadają pełną dokumentację kynologiczną. Przy zakupie sporządzamy pisemną umowę. Każdy maluch otrzymuje wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu by jego adaptacja przebiegała jak najlepiej. Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce oddział I w Warszawie oraz FCI (The Fédération Cynologique Internationale).
Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. Możliwy jest dowóz szczenięcia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową www.cobegarden.eu oraz do kontaktu tel. 502 262 224. Udzielimy wszelkich informacji oraz rad w doborze szczenięcia i jego wychowaniu.
Hodowla Cobegarden
Właściciel: Leszek Brzeziński
Telefon: 502-262-224
e-mail: napisz wiadomość
WWW: otwórz stronę
GG: brak
Skype: brak
Miejscowość: Ciechanów (woj. Mazowieckie)